Author: E***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 👍 易穿戴: 👍 佩戴舒适: 👍 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 漸層
Price: NT$300
Original Price: NT$313
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2303239079583315 |
Author: E***a
Date:
Review: CP值高: 👍 易穿戴: 👍 佩戴舒适: 👍 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 漸層
Author: m***h
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 好穿戴 佩戴舒适: 非常舒適 髮型時尚度: 100/100
顏色: 漸層
Author: 麥***丹
Date:
Review: 很好
顏色: 鏽棕色
Author: l***y
Date:
Review: Amazing, I love it ! I brought it for a giggle and it’s hair goals for the future so wanted to see what I would look like with this style, fits nicely, feels pretty good doesn’t feel fake. Please like my comment !! 🩷
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.